بهترین اخبار روز جدید از سایت های مختلف | موزیک سهیل

اخبار جدید سایت های جدید - موزیک سهیل
مشخصات بلاگ

موزیک سهیل - خبرهای روز سایت ها و وبلاگ های جدید - تنها بلاگ خبر های جدید سایت ها - وبلاگ موزیک سهیل را دنبال کنید و از فوق العاده ترین مطالب سایت ها لذت ببرید
وبلاگ شخصی موزیک سهیل

طبقه بندی موضوعی

۱ مطلب در فروردين ۱۴۰۰ ثبت شده است

سه شنبه, ۱۰ فروردين ۱۴۰۰، ۰۳:۰۷ ب.ظ

کاشت موی بلند و حرفه ای در رویان سلامت

کاشت موی بلند
در روش کاشت موی بلند ، که به طور انحصاری در کلینیک کاشت مو و پوست در کلینیک گاندی و توسط دکتر محسن پیروجاشمی انجام می شود ، موهای بلند کاشته می شود ، از گردن در اندازه های 1 تا 2 سانتی متر گرفته شده است منطقه مورد نیاز

کاشت مو مناسب - کلینیک پوست و بیمارستان طبیعی کاشت مو
کاشت مو FIT
در این روش کاشت مو ، واحدهای مو یکی یکی برداشته می شوند و به ناحیه طاس پیوند می شوند. با این روش کاشت مو ، هیچ برش جراحی در پشت سر ایجاد نمی شود. بنابراین امکان ایجاد اسکار به صورت خطی وجود ندارد. این روش کاشت مو در افرادی که پوست سرشان سخت و غیر قابل انعطاف است نیز قابل استفاده است.

کاشت موی ترانس فوت - کلینیک کاشت پوست و موی طبیعی بیمارستان گاندی
کاشت مو FUT
در این روش کاشت مو ، نواری از نوار پوست از ناحیه مو برداشته می شود و به قسمت جلوی یا پشت سر کاشته می شود. با این روش قطع موهای پشت سر قبل از عمل ضروری نیست و حتی می توان موهای بلند را پیوند زد. همچنین ، تا 75 درصد موهای زائد با این روش به روش سالم کاشته می شود.

کاشت مو ترکیبی - کلینیک پوست در بیمارستان گاندی و کلینیک کاشت مو طبیعی
کاشت موی ترکیبی
در این روش کاشت مو ، با ترکیب دو روش FIT و FUT ، تعداد زیادی گرافت از حدود 6000 گرافت (تا 15000 تار مو) به طور همزمان در یک جلسه پیوند می شود. کاشت مو به صورت ترکیبی در افرادی انجام می شود که می خواهند در یک جلسه پیوند کامل انجام دهند و طاسی گسترده ای داشته باشند.

منبع : کلینیک رویان سلامت : https://royan.clinic/

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ فروردين ۰۰ ، ۱۵:۰۷
soheil shahriyari