بهترین اخبار روز جدید از سایت های مختلف | موزیک سهیل

اخبار جدید سایت های جدید - موزیک سهیل
مشخصات بلاگ

موزیک سهیل - خبرهای روز سایت ها و وبلاگ های جدید - تنها بلاگ خبر های جدید سایت ها - وبلاگ موزیک سهیل را دنبال کنید و از فوق العاده ترین مطالب سایت ها لذت ببرید
وبلاگ شخصی موزیک سهیل

طبقه بندی موضوعی

۱۱ مطلب در آذر ۱۴۰۰ ثبت شده است

جمعه, ۲۶ آذر ۱۴۰۰، ۰۵:۳۳ ب.ظ

دعای مهره مار چیست ؟

زبان دشمنان فرد را میبندد و دیگران را مطیع میکند؛ بعد از شکار و دریدن آلت تناسلی حیوان و نوشتن دعای آن ۴۰ روز طول میکشد تا اثرش را در زندگی فرد بگذارد. به طور کل اگر شما می خواهید بخاطر این مهره های مار که برای خرید آنها هزینه میکنید، در زندگی شما موثر باشد، شما تنها باید یکی از دو نوع دعای مهره مار هندی شاه کبری و یا مهره مار هندی دابویا را تهیه نمایید. کلمه عقد یا همان صیغه عقد مهره مار دقیقاً همان به نام زدن مهره مار است.

دعای مهره مار بنام زدن

همان طور که پیش تر نیز گفتیم کارایی مهره های مار هم از دید علمی و هم از دید تجربی ثابت شده است، پس شما نباید هیچ گونه تردیدی هنگام خرید این نوع مهره ها به دل خودتان راه دهید. دسته اول مهره مار ایرانی یا همان آبزی که سایز آنها به اندازه لپه یا عدس است و قدرت مغناطیسی بسیاری ضعیفی دارند. دیده شده افرادی در ایران ضمن فروش مهره هایی شبیه به مهره مار بجای طلسم مهره مار ادعیه و طلسمهایی که اصلا ربطی به مهره مار ندارد را به خریداران داده و پول زیادی میگیرند مانند دعای تقویت حافظه یا دعای مطالعه.

غذای مهره مار

سنگ مهره مار همانند سنگ های دیگر مانند فیروزه ، زمرود ، عقیق ،شرف الشمس و غیره دارای یکسری انرژی درمانی و مغناطیسی است با این تفاوت که قدرت بار مغناطیسی موجود در مهره مار از تمامی این سنگ ها بیشتر بوده که در نتیجه می تواند انرژی مثبت بیشتری را جهت تقویت مغناطیس بدن شخص جذب کند. مهره مار مامبای سیاه به دلیل دارا بودن میدان مغناطیسی بسیار قوی می تواند براحتی انرژی های مثبت را جهت تقویت مغناطیس بدن شخص تامین کند. به دلیل جذب انرژی های مثبتی که در اطرافش ایجاد می کند و انتقال این انرژی به صاحب آن، باعث شده کارایی مهره مار، زیاد شده، و افزایش رزق و روزی برای دارنده مهره داشته باشد.

همچنین داشتن مهره را راهی برای ثروتمند شدن و جذب موفقیت های شغلی می دانستند. این نوع از مهره ها بدلیل دارا بودن خاصیت مغناطیسی بسیار قوی و قدرتمند قابلیت خوانده شدن دعا و بنام زدن مهره مار را دارند. این فعال شدن مهره مار هم به واسطه دعا و طلسمات مخصوصی که روی مهره ها انجام می شود قابل انجام است. همانطور که در بالا ذکر شد ، یکی از بهترین نژادهای مهره مار که می توان دعا یا ذکر مربوط به آن را انجام داد ، مهره مار شاه کبری هندی است.

پیشتر نیز اشاره کردیم که مرحله بنام زدن یا عقد مهره مار با گرفتم مشخصات فردی از صاحب مهره مار قابل انجام است. مهره مار شاه کبری، یکی از مهرههای مار بسیار پرطرفدار این روزها است که به شاه مهره ی هندی نیز معروف هستند. این افراد می توانند با استفاده از خواص مهره مار، با جذب مشتری بیشتر، رزق و روزی خودشان را زیاد کنند، و به همین طبع، درآمد آنها افزایش می یابد. به دلیل اقلیم خاصی که این نوع مارها در آنها زندگی میکند خاصیت انرژی مغناطیسی در مهره مار این نوع مارها به مراتب بیشتر از انواع مختلف مارهای دیگر است.

دانلود دعای مهره مار

درحالی که اینطور نیست انسان نباید تا آخر لحظه امید خود را از دست دهد چون تنها امید اسد که به زندگی شیرینی می بخشد. و بیشتر بزرگان ، اشراف زاده ها و شاهزاده ها و یا کسانی که تاجر بودند، و از لحاظ مالی مشکلی نداشتند، مهره مار را جهت، محبت در بین عموم، برای اینکه در بین مردم با اعتماد باشند، برای به دست آوردن مقام و ثروت و حکمرانی و حفظ جان و مالشان استفاده میکردند. که برخی از افراد، یا می توان گفت اکثر افراد، از این سنگ جادویی، برای کسب ثروت استفاده می کنند، تا خودشان را از شر بدبختی و فقر نجات دهند، و در نقطه ای از رفاه و خوشبختی قرار گیرند.

در نتیجه مهره مار با محبوبیتی که برای خود کسب کرد توانست طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کند. مهره مار دابویا گونه های مختلفی دارد برای مثال خواص مهره مار نوعی که در هند زندگی میکند با خواص مهره ی ماری که در سریلانکا زندگی می کند با هم متفاوت است. و همچنین می توانند با خیال راحت مهره را به کسانی که از وضعیت شغلی خود ناراضی هستند، پیشنهاد بدهند تا همه از این کارایی مهره مار، در همه زمینه های زندگی به خصوص افزایش رزق و روزی و ثروت استفاده کنند، و شرایط خود را بهبود ببخشند.

این مهره مار هندی یکی از نژاد های بسیار پر طرف دار و معروف در دنیا می باشد. توجه داشته باشید که علاوه بر این که مهرههای مار آبزی ایرانی هیچ قدرت مغناطیسی ندارند، احتمال این که شما بتوانید در این مکان ها دو مهره را پیدا نماییم که برای جفتهای مختص به هم باشد تقریباً صفر می باشد. اگر شما گذرتان به محل پرورش مارهای آبزی بیفتد ممکن است بتوانید هزاران مهره مار که پس از جفت گیری در کف آب آکواریوم ها ریخته شده است را پیدا نمایید.

دعای مهره مار

جالب است بدانید که خواص مهره مار دابویای هندی بیشتر از نوع سریلانکایی آن است، پس بنابراین ما میتوانیم مهره مار دابویای هندی را از لحاظ مغناطیسی پرقدرت ترین و جذاب ترین مهره مار موجود روی زمین قرار دهیم. در حالت کلی اگر ما بخواهیم کیفیت گونه های مختلف مهرههای مار موجود در جهان را تشخیص دهیم، به راحتی میتوانیم بگوییم که ما می توانیم مهره مار دابویای هندی را در یک طرف ترازو و سایر نژاد های مهرههای مار را در طرف دیگر ترازو قرار دهیم و با این حال کفه ترازوی مهره مار هندی دابویا بسیار سنگین تر خواهد بود.

زیرا انواع مختلف دیگر این مهرهها هیچگونه انرژی مغناطیسی ندارند، و با خرده سنگ های معمولی که ممکن است در زیر پایتان هنگامی که در خیابان راه می روید پیدا شود هیچ گونه تفاوتی ندارند. زمان حرکت کردن و به هم چسبیدن آنها ممکن از از چند دقیقه تا چند ساعت متغیر باشد و این هم به دلیل شرایط فیزیکی و روحی مارها در زمان جفت گیری میباشد.

شاید شما هم شنیده باشید ، وقتی کسی محبوبیت و جذابیت دارد و در رابطه های خود موفق است ، به اصطلاح می گویند فلانی مهره مار دارد . البته برخی از افراد به آن شاه مهره نیز می گویند که کاملا یکی است. مار های آبی و مار پیتون از گزینه های محبوب مردم چین هستند، اما با این حال مار کبری نیز مورد استفاده آن ها قرار می گیرد. انواع مهره مار ایرانی به دو گروه مهره مار آبزی و مهره مار خاکی دسته بندی میشوند، که هر کدام از اینها ویژگی های خاص خود را دارد اما شباهت ظاهری زیادی با هم دارند.

دعای مهره مار برای ازدواج

یکی دیگر از انواع مهره مار موجود در ایران مهره مار آبزی ایرانی است. جالب است بدانید که تنها نصف تاثیراتی که ما از گونه های مختلف مهره های مار می گیریم به واسطه انرژی مغناطیسی موجود در این دو مهره مار است. برای اینکه بدانیم روش صحیح استفاده از مهره مار چه فایده ای خواهد داشت باید به چندین نکته توجه داشته باشیم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن از مهره های خود نتیجه مطلوب را دریافت کنیم.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۶ آذر ۰۰ ، ۱۷:۳۳
soheil shahriyari
چهارشنبه, ۲۴ آذر ۱۴۰۰، ۰۱:۴۳ ب.ظ

بک لینک Pbn

پیشنهاد میکنم برای درک بهتر این موضوع، بعد از خواندن این مقاله سراغ دیگر مقاله های آموزش ساخت بک لینک و لینک بیلدینگ هم رفته و آنها را مطالعه و ویدیوهایشان را مشاهده کنید. در ادامه میخواهم در مورد نکات مهم دریافت بک لینک با شما صحبت کنم. در لینک سازی پی بی ان شما به وبلاگ ها و سایت های نیاز دارید که دارای اعتبار بالایی از دید گوگل باشند. یکی از ابزار های کاربردی گوگل برای وب مستران است که وب مستران میتوانند با استفاده از این ابزار بک لینک هایی که از سایت های خاص و یا حتی به صورت موردی، بک لینک های یک صفحه از یک دامنه را بی اثر کنند.

Pbn در سئو چیست

به شکل خلاصه هر بک لینکی که به وب سایتتان داده میشود، میتواند یا مقدار follow را داشته باشد یا nofollow. یا به آنها چیزی شبیه این را بدهید. Pbn در سئو چیست فوتر (footer) یا بخش پایینی سایت که اغلب اطلاعات تماس و… اما امروز اگر وب سایت مبدا اعتبار پایینی داشته باشد، ممکن است لینک دادنش به شما حتی باعث کاهش قدرت سئو سایتتان شود! این یعنی اگر من بخواهم به جای دریافت لینک مصنوعی صبر کنم تا بقیه خوب بودنم را تشخیص داده و خودشان اقدام به دادن بک لینک به سایتم بکنند، حداقل باید 3/4 سال به صورت مداوم کار کنم.

لینک سازی Pbn

همینطور گفتم که سئوکارهای کلاه سیاه به جای رفتن مسیر طبیعی و دریافت بک لینک، پیشدستی کرده و خودشان اقدام به خرید و دریافت بک لینک مصنوعی کرده و میکنند. اما اگر به جای زمان میخواهید از جیب تان مایه گذاشته و سریع تر به نتیجه برسید، باید اقدام به خرید بک لینک کنید. پس من و شما هم مجبوریم برای عقب نماندن از آنها، خودمان شروع به ساخت و خرید بک لینک کنیم. قبل از شروع باید به این نکته اشاره کنم که حساس ترین بخش سئو سایت، همین سئو خارجی و دریافت بک لینک است.

بک لینک پی بی ان

در اصل وجود 100 لینک از یک وب سایت به سایت شما، نشان از یک رفتار مصنوعی است؛ اینکه شما احتمالا اقدام به خریداری بک لینک کرده اید. در بخش های قبلی مقاله اشاره به این کردم که: فلسفه بررسی بک لینک ها توسط گوگل برای رتبه بندی، این بود که افراد به وب سایت های معتبر در سطح وب لینک داده تا گوگل و کاربران آن را شناسایی کنند. خب، تا اینجا فهمیدیم که بک لینک چیست و همینطور چطور اعتبار یک بک لینک در نظر گوگل تعیین میشود.

علاوه بر این، هر صاحب سایتی میتواند در زمان انتشار یک لینک در محتوایش، مقدار آن را تغییر داده و به نوفالو تبدیلش کند تا اعتباری از سایتش به سایت مقصد منتقل نشود. اما این فرآیند باید به صورت کاملا مخفیانه انجام شود! یعنی طوری آن را انجام بدهیم که گوگل تصور کند واقعا این فرآیند دریافت بک لینک طبیعی است. تاثیرگذاری بک لینک­های PBN چه مدت به طول می انجامد؟ بعضی از مطالب کوتاه می باشند که شما در اول در شبکه های خود با لینک مستقیم به سایتتان قرار می دهید. محتوای تکراری و قدیمی: اگر محتوای سایتهای مختلف شما تکراری یا کپیشده باشند یا به طور متناوب سایت خود را بهروزرسانی نکنید، گوگل متوجه میشود و در نتیجه واکنش نشان میدهد.

نام صاحب دامنه: طبیعتا مالکیت دامنهها اهمیت دارد و وقتی متوجه شود تمام سایتهای موجود در یک شبکه به نام یک نفر یا شرکت است، طبیعتا از ماجرا باخبر میشود. اگر در ابتدای راه هستید و میخواهید به سئوی وب سایتتان، کمک کنید، بک لینک PBN یکی از بهترین گزینههای پیش رویتان است. پس از آنالیز و بررسی وب سایت خود و پیدا کردن لینک های اسپم، برای استفاده از ابزار دیس اوو، ابتداعا باید آدرس های بک لینک ها در یک فایل txt فهرست بندی کنید. قدم صفر، این است که ابتدا تصمیم تان را در مورد بک لینک ها بگیرید.

بک لینک PBN

بنابراین اگر علم کافی در این زمینه ندارید، بهتر است از متخصصِ این کار کمک بگیرید تا با هشدار پنالتی از سوی گوگل مواجه نشوید! این یعنی اگر من با انکر تکست “آموزش سئو” برای صفحه ای در سایتم بک لینک بگیرم، به گوگل میگویم که این صفحه باید با همین کلمه در نتایج سئو شود. زمانی که بک لینکی از سایتی به شما داده شود و مقدار rel آن follow در نظر گرفته شده باشد، این یعنی سایت مبدا به گوگل گفته من سایت مقصد را از نظر اعتبار تایید میکنم.

همیشه از یک نفر خرید نکنید و نام و اطلاعات خود را برای هر دامنه در اختیار دیگران قرار ندهید. اما بعضی از سازندگان سایت ها این مقدار را در بخشی از سایتشان برابر با نوفالو قرار میدهند. قبلا با توجه به مهم بودن تعداد لینک ها و نه اعتبارشان، صفحات یا اصطلاحا مزارع لینکی در بعضی سایت ها وجود داشت که صرفا کارشان تبادل لینک با بقیه وب سایت ها بود. اما امروز شرایط فرق کرده و گوگل نسبت به تعداد لینک خروجی یک صفحه حساسیت نشان میدهد. اما اگر مقدار rel برابر با nofollow باشد، به گوگل گفته شده که هیچ اعتباری از من به این سایت منتقل نکن چون من آن را تایید نمیکنم.

ببینید درست است که گوگل میگوید صبر کنید تا بقیه به صورت خودکار به شما لینک بدهند، اما طبق تجربه من و همه سئوکارها، به هیچ عنوان چنین چیزی امکان پذیر نیست. یکی از تکنیک های کلاه سیاه سئو، دریافت بک لینک از سایت هایی بود که اصلا هیچ ارتباطی به وب سایت ما نداشتند. اگر میخواهید بک لینک بسازید، خب باید حداقل در روز بین 2 الی 6 ساعت برای ساخت بک لینک زمان صرف کرده، سایت های مختلفی که اجازه ساخت بک لینک میدهند را پیدا کرده و از آنها به سایت تان لینک بدهید. یعنی شبکهای از بلاگها که بهصورت تکتک رنک خوبی ندارند ولی در کنارهم میتوانند رنک خوبی را ازنظر سئو رقم بزنند.

جایگاه لینک های خروجی را به خوبی مشخص کنید! بعد از اینکه تحقیق کلمات کلیدی خود را انجام دادید لازم است تا آنها را جداسازی کرده و برای هر یک متناسب با ماهیتی که دارد صفحه ای جداگانه بر روی سایت خود ایجاد کنید که اصطلاحا به آن کیورد تارگتینگ گفته می شود. از نقشه ها یا مپ های متفاوت برای لینک سازی استفاده کنید. از نظر گوگل، اعتبار بک لینکی که در میان یک محتوا یا همان بدنه وب سایت باشد، بیشتر از بقیه بخش هاست است. مثلا در این لینک:((دوره آموزش سئو)) انکر تکست، همان واژه “دوره آموزش سئو” است.

بک لینک چند مرحله ای

اما اصلا مگر قرار است ما از جایی بک لینک بگیریم؟ دقت کنید که گوگل برای تعیین ارزش بک لینک، هم به اعتبار کل سایت نگاه میکند و هم اعتبار صفحه مبدا لینک. به طور پیش فرض همه لینک های سطح وب دارای مقدار فالو هستند. این کد، دارای یک سری ویژگی ها است و یکی از این ویژگی ها rel نام دارد. این ویژگی میتواند مقادیر زیادی داشته باشد و دوتای این مقادیر هم follow و nofollow هستند. گفتم قبلا برای گوگل، تعداد لینک های وب سایت شما اهمیت زیادی داشت.

جواب سؤال شما بله است. درست است که دریافت لینک و بک لینک در رتبه بندی خود در صفحه نتایج Google مهم است ، اما چون بسیاری از افراد وقت ، پول و تخصص لازم برای ایجاد یک PBN حرفه ای را ندارند. چگونه بک لینک درست کنیم؟ دلایل استفاده از بک لینک pbn چیست؟ در این شرایط راهکاری تازه برای ساخت pbn به وجود آمد. پس با این توصیفات بهترین PBN ها در ایران متعلق به ناصر رسولی میباشد. اما امروز تعداد دامنه هایی که به سایت شما لینک میدهند اهمیت دارد. اما امروز نبود ارتباط بین وب سایت مبدا و وب سایت مقصد، کمی باعث ناراحتی گوگل میشود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ آذر ۰۰ ، ۱۳:۴۳
soheil shahriyari
چهارشنبه, ۲۴ آذر ۱۴۰۰، ۱۲:۵۲ ب.ظ

جامع ترین مرجع بررسی انواع مهره مار

درباره ” خواص مهره مار یا خاصیت مهره مار اصلی ” صحبت خواهیم کرد. در این مقاله می خواهیم تمام سوالات و ابهامات را برای همیشه حل کنیم. از آنجایی که مردم از گذشته تا کنون، با مشکلات زیادی همراه بودند، همواره به دنبال راهی برای حل مشکلات شان و راهی برای رسیدن به آرزوهایشان هستند، مهره مار می تواند، یکی از راه های حل مشکلات باشد، و آن ها را در مسیر خوشبختی قرار دهد. خاصیت مهره مار، در افزایش روزی، همچنان مورد توجه بسیاری از مردم از قدیم الایام بوده است، بخاطر همین موضوع طرفداران زیادی پیدا کرده است.

مهره مار در قران

کارایی مهره مار با توجه به خواص اشاره شده در مورد مهره مار اکنون میخواهیم کارایی مهره مار اصل را برای شما بازگو کنیم. مهره مار از آنجایی که، خواص زیادی را به افراد می رساند، از گذشته مورد توجه بوده، و اکنون نیز مورد توجه می باشد. گرچه باید اشاره کنیم که بلندترین اندازه ای که تاکنون از این مار در جهان به ثبت رسیده، حدود ۵٫۵ متر بود که در کشور مالزی یافت شده و در باغ وحش شهر لندن نگه داری می شد. آنها به شکل های مختلفی در جستجوی این سنگ شگفت انگیز، بودند.

تشخیص مهره مار اصل

همانطوری که پیشتر اشاره کردیم جهت فعال سازی خواص مهره مار باید دعاهای مربوطه در این زمینه روی مهره مار ها خوانده شود تا خواص رزق و روزی - خواص باطل السحر - خواص جذابیت - خوشانسی و غیره فعال شود تا شخص استفاده کننده از مهره مار بتواند از این خاصیت های مهره مار استفاده کند. البته این نکته را فراموش نکنید، ابتدا باید دعای مهره مار بدرستی خوانده شود. اول باید مهره مار بنام شخص استفاده کننده زده شود سپس دعای تشخیص مهره مار انجام گیرد. همانطور که این شخص نیز عنوان نموده اند ؛ این مهره هیچ یک از خواص ماورائی که معمولا به جهت سوء استفاده های مالی ذکر می شود را دارا نیست .

مهره مار شاه کبری اصلی

خاصیت افزایش روزی مهره مار، مورد توجه بسیاری از افراد می باشد، که از وضعیت مالی خود، بسیار ناراضی هستند، و آنها هر راهی را امتحان کرده اند، و به نتیجه دلخواه خود نرسیده اند. رزق و روزی : از مهره مار شاه کبری می توان برای بهبود شرایط مالی و بیشتر شدن رزق و روزی استفاده کرد. پس تا این جا ما متوجه شدیم که خاصیتهای مهره مار واقعی هستند و ما میتوانیم از این خاصیت ها برای بهتر کردن زندگی خود از آن استفاده کنیم.

مهره مار واقعیت دارد

تشخیص اصالت مهره مار اصل بیشترافراد بر این باور هستند که مهره مار براحتی پیدا نمی شود و اگر کسی بتواند آن را بدست آورد باید پول زیادی بایت آن پرداخت کند.( این موضوع به قدری ریشه انداخته که متاسفانه برخی از فروشنده ها از قیمت های چند میلیونی برای مهره مار اصل صحبت می کنند.) بله شاید علت این موضوع در گذشته این بوده است که بدلیل کمبود ارتباطات و نبود امکانات ارتباطی سریع، فردی که مهره ماری تهیه می کرد حاضر نبود به قیمت پایینی بفروشد و شاید هم چون این مهره ها دست به دست می شد هر کسی به نوبه خود سود کلانی روی مهره ها می کشید از این رو قیمت مهره مار بسیار بیشتر از قیمت واقعی خود بفروش می رسید.

مهره مار چیست

از این رو جذب کردن مدیر خود و عزیز شدن بین همکاران از جمله اهداف اصلی آنها می باشد. وقتی که با مشکلی رو به رو شدی روی دوستایی که اسمشون فاطمه هست حساب کن. مهره ی مار می تواند به شما در این زمینه یاری رساند و شما را به اهدافتان برساند. طبق تحقیقات بسیار زیادی که دانشمندان در زمینه آشنایی با خواص مهره مار انجام دادند، آنها به این نکته پی بردهاند که مار ها بسیار بیشتر از سایر حیوانات دیگر دارای بارهای مثبت و منفی هستند. مارگیرانی که به کار مارگیری و تحقیق در زمینه انواع مار مشغل به کار هستند با رصد های مختلف بعد از جفت گیری مارهای شاه کبری اقدام به برداشتن مهره های آنها می کنند.

فیلم دراوردن مهره مار

مارها زمانی در صورتی جفت گیری می کنند، که خیالشان آسوده شود، که دور از چشم بقیه هستند، سپس، یک تکه استخوان را در همان محل می گذارند، که این همان مهره مار می باشد. در نظر داشته باشید برای عدم صحت این موضوع میتوانید 2 قطعه استخوان و یا پوست تخم مرغ را در سرکه بیاندازید تا متوجه شوید که هر جسمی که از مواد آهکی تشکیل شده باشد در مواد اسیدی و قلیایی شروع به حرکت می کند. این قطعه استخوان مغناطیس حیوانات بسیار قوی دارد و دارنده آن بسیار محبوب و مقبول است. عرب ها نیز بر این باورند که، این مهره رازی عجیب دارد که، همیشه خوش یمن است.

مهره مار داره یعنی چی

در گذشته، مردمان قدیم بر این باور بودند که، مهره مار می تواند، زندگی شان را عوض کند، و در مسیر خوشبختی قرار دهد. تا چندی پیش این روش را روشی درست می دانستند اما با گذشت زمان و تحقیق و تفکر این روش را اشتباه و غلط دانستند چون از لحاظ علمی هر شی استخوانی را داخل سرکه قرار دهید به دلیل خاصیت اسیدی آن شروع به حرکت می کند. اما گاهی اوقات همه چیز درست پیش نمی رود، و با عزیزانمان یا اطرافیان به مشکل می خوریم. این مهره برای کسانی که، در ارائه کنفرانس، یا موقع صحبت کردن در جمع، واهمه دارند،و یا در برقراری ارتباط با جنس مخالف احساس خجالت می کنند و استرس وجودشان را فرا می گیرد، بسیار کارایی دارد.

مهره مار اصلی

همه ما این را می دانیم که جهان مادی تنها جهان موجود در این دنیا نیست و یک جهان دیگر به عنوان جهان ماورا طبیعه وجود دارد. این افراد باور دارند که، مهره مار می تواند آن ها را به محبوبیت و اوج اعتماد به نفس برساند، در طی گذشت زمان، این مسئله به اثبات رسیده است. با استفاده مداوم از این سنگ، اعتماد به نفس شما روز به روز بهتر می شود، و حس خوب عزت نفس، شما را فرا می گیرد. اشخاصی که با نزدیکان خود مشکل دارند، و دائم با دیگران کشمکش دارند، می توانند از خواص مهره مار اصلی، استفاده کنند، و تاثیر آن را، در بهبود مشکلات خود، از جمله درگیریهایی که با اقوام و نزدیکان خود دارند،مشاهده کنند.

 
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ آذر ۰۰ ، ۱۲:۵۲
soheil shahriyari
شنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۰، ۰۴:۳۴ ب.ظ

مرکز فروش کیسه فصد خون

 

غلام های حضرت کاظم (ع) از سقالبه و روم بودند و امام (ع) نزدیک آن ها بود شبی از آن ها شنید با زبان سقلبی و رومی میگفتند که در کشور خودمان هر سال فصد انجام میدادیم ولی در اینجا فصد نیست زمانیکه صبح شد امام (ع) به سوی بعض اطباء رفت فرمود فلان شخص را در رگ فلان و فلان، فصد کن و فلان شخص دیگر را در رگ فلان و فلان فصد کن سپس به یاسر خادم فرمود خودت فصد نکن ولی یاسر خادم فصد انجام داد و دستش ورم کرد و عفونی شد امام (ع) فرمود ای یاسر چه شده است؟

در زالو هم همینطور است زیرا زالو کاری نمیکند و بیشتر حرکات کیسه فصد خون و مانند این ها در آن مهم است. از این روایت بهره برداری میشود که درمان خارش، داروست و اگر متوسط بود، فصد و اگر خوب نشد و خارش شدید بود حجامت همزمان دو ساق پا بمدت سه بار و پشت سر هم در سه روز. مقدار بسیار کمی از آهن برای تولید سایر پروتئینها از جمله میوگلوبین (پروتئین سلولهای ماهیچه) و بعضی از آنزیمها مورد استفاده قرار میگیرد. 2.رفع ریزش مو بعضی از پزشکان از زالو درمانی برای رفع ریزش مو استفاده می کنند. استفاده میشود که فصد بهتر از عمل جراحی است و شکی در اهمیت فصد وجود ندارد. در هر نوبت بسته به وضعیت بیمار و نظر پزشک حدود 200 تا 500 میلی لیتر خون از بیمار گرفته و در کیسه های فصد خون جمع آوری میشود.

این کیسه یک محفظه ایمن و مناسب به جهت جمع آوری و نگهداری خون و فراوردههای خونی است. موید این مطلب در رساله ذهبیه است زیرا بیشتر راجع به حجامت صحبت میکند و کمتر راجع به فصد صحبت میکند. ۴- کسی که فصد میکند بایستی کاری کند که کمتر درد کند یعنی جاهایی که گوشت کمتر باشد. بیشترین رگی که درد میکند رگ حبل الذراع و قیفال است چون به عضله وصل است و پوست محکم است و بهترین رگها، رگ باسلیق و اکحل است چون در محلی است که گوشت کمتر است (در آرنج و نزدیک کف دست باشد) (رساله ذهبیه). باید به رگهایی بزند که گوشت کمتر باشد و اگر رگ تنها باشد و گوشت نباشد دردش کمتر است و اگر گوشت زیاد باشد درد دارد.

استفاده میشود مقدار خونی که به وسیلهی حجامت خارج میشود کمتر از خونی است که به وسیلهی فصد خارج میشود. اهدای خون از اهمیت به سزایی برخوردار است. در ضمن، برخلاف حجامت که شما به دنبال پیشگیری یا درمان برخی بیماری ها در خودتان هستید، در اهدای خون، شما به فکر تأمین سلامتی دیگرانید، کمکی که هیچ جایگزینی هم ندارد. راجع به حجامت، بعضی ها اشکالی مطرح میکنند. در این روایت فصد آمده است البته به تنهایی درمان کامل نیست و آب شوید و عسل هم به آن اضافه شود. بنابراین فصد هم نیازمند گرمی دارد و باید در مناطق گرم صورت پزیرد در حالیکه اینگونه قائل نیستند. بودن بخاری در پشت انسان هم یک جور گرم کردن است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۳ آذر ۰۰ ، ۱۶:۳۴
soheil shahriyari
شنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۰، ۰۱:۳۳ ب.ظ

آموزش قانون جذب و مهارت های موفقیت

فقط کافیست که باور کنید دنیا پر از فراوانی است. آموزش قانون جذب شما با یک روش طبیعی برای بودن وارد این دنیا شدید که من آن را نوسان طبیعی می نامم. بلکه باید بگویید خداروشکر که من یک خانه زیبا دارم و درآن زندگی خوب و آرامی دارم. اگر خونه دلخواهتون رو بخواید کافیه بهش فکر کنید و از ذهنتون فرکانس اون خونه رو به جهان بفرستید و قانون جذب اون خونه رو به طریقی وارد زندگی شما میکنه. اگر تنها خیال می کنید که همسرتان به شما خیانت می کند، پس روزی به واقع این اتفاق می افتد. این کار باعث می شود قویترین ارتعاش خواسته تان را به کائنات بفرستید.

آموزش قانون جذب Pdf

مثلا اگر از کائنات درخواست پول دارید حتما باید مبلغ را هم مشخص کنید یا اگر خانه ای زیبا می خواهید باید خصوصیات خانه مورد نظر را هم بگویید. در حقیقت این کتاب ابتدا شما را ثروتمند می کند و سپس به بیان نظریات فلسفی در مورد پول و ثروت می پردازد. افراد زیادی هستند که نمی دانند چگونه می توانند با قانون جذب پول و ثروت، روابط عالی، سلامتی و تمام اهداف و آرزوهایشان را جذب کنید. واقعا نمی دانم چطور بیزینس دوم و سوم خودم را هم راه اندازی کردم؟ در مورد دوم فردی را در نظر بگیرید که خودساخته است و در کنار حمایت والدین به تلاش پرداخته است و باتوجه به ریسک هایی که در زندگی انجام داده، اکنون توانایی پیدا کرده تا بطور مستقل زندگی کند.

برای جذب آرزوها ، تنها درخواست و تجسم کافی نیست چرا که احساس در آن ها نقشی ندارد ، احساسات دارای قدرت بالایی در کارکرد قانون جذب و رسیدن به خواسته ها دارند ، باید احساس را با درخواست و تجسم درآمیزید و آن وقت قدرت شگفت انگیز قانون جذب را تماشا کنید. در هنگام یادداشت کردن آرزوهایتان ، با احساس کامل و انرژی فراوان این کار را انجام دهید چراکه قانون جذب ، این انرژی و احساس شما را دریافت می کند و باعث می شود هر بار که به آن نگاه می کنید ، ارتعاش آن از کلمات شما ساطع شده و به کائنات ارسال شود. به این صورت که شما باید اهداف و آرزوهای خود را به طور آگاهانه ، در ضمیر ناخودآگاه خود برنامه ریزی کرده و از قانون جذب و کائنات برای رسیدن به این اهداف استفاده نمایید.

بر اساس قانون جذب کائنات، اهداف و خواسته هایی را که انتخاب می کنید باید واقعی و بزرگ باشند. نکته مهم بعدی در استفاده از قانون جذب ، قرارگرفتن خواسته های شما در ضمیر ناخودآگاهتان است. یعنی باید روزانه تایم مشخصی را برای انجام تمرینات قانون جذب بگذرید و سعی کنید در طول روز ارتعاشات ذهنیتان را کنترل کنید. آموزش قانون ثروت توقع نداشته باشید که با چندبار تجسم کردن ، به آنچه می خواهید می رسید ، بلکه باید هر روز و به طور منظم ، این کار را تکرار کنید. در تمرین قانون جذب بازی فراوانی شما باید از روز اول این بازی را شروع کنید. کم کم شروع کردن به هدف گذاری و پله پله به اهدافم میرسیدم. تنها زمانی می توان زندگی جدیدی را شروع کرد که چیزهای قدیمی را رها کرده و شرایط را برای ورود چیزهای جدید آماده کنید.

همانطور که گفتم هیچگاه صرف دانستن چند مطلب از این طرف و آن طرف ذهن وسواسی و پرمدعای من و همچنین بچه های تیمم را اغناع نمی کرد.چه بسا آنها ، منظور بچه های تیم موسسه آریال ، بعضی هاشون خیلی مشتاق تر و پای کارتر از خود من برای معلوم شدن ادعاهایی که خانم راندا برن در فیلم راز کرده بود ، بودند. دقیقا من خودم جزو مخالفین سرسخت قانون جذب بودم. قانون جذب آن زمان که ما در آرامش هستیم و یا در فکر و خیال، در درون ما جاریست. چرا که وقتی به توان و قدرت جذب آگاهی پیدا کردید و آن را درک کردید، دیگر یک راز به حساب نمیآید. تعریف ساده و اولیه ای که در فیلم راز برای قانون جذب بیان شد این بود که هرچیزی که به آن فکر کنید آن را به سمت خود جذب می کنید.

آیا فیلم راز یا فیلم قانون جذب یا همان فیلم مستند قانون جذب را دیده اید؟ و یا اینکه مادر تان با خواهرش درباره اینکه شما در حال درس خواندنید و به شدت در حال تلاش هستید و می خواهید در فلان دانشگاه قبول شوید شاید شما را مضطرب کند. به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، پیش از ظهر امروز جلسهای به منظور ارائه گزارش نتایج نهایی آزمون جامع برگزار شده در نوبتهای اصلی و جبرانی، با حضور حسین بر مدیر کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش، معاونتهای نظارت، آموزش و فرهنگی دانشگاه فرهنگیان، در محل دفتر سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت این دانشگاه برگزار شد. نام کتاب: تمارین قانون جذب موضوع: آموزش قانون جذب و نحوه کنترل احساس و ارتعاش نوع محصول: pdf قیمت کتاب: 25000 تومان تعداد صفحه: 132. تعداد تمرین: 20 نویسنده: مسعود بلاش نحوه تحویل: بعد از سفارش.

در این مواقع قانون جذب به آسانی در زندگی شما جاری خواهد شد. به عبارتی ، شکرگزاری آن قدر موثر است که می تواند زندگی شما را به تنهایی متحول کند. به همین دلیل باید به تجسم و جملات تاکیدیتان ، احساسات و جزییات را اضافه نمایید. دوست عزیز قبل از آنکه دوره آموزش قانون جذب 5 بعدی را از سایت آریال تهیه نمایید هدیه خود را از ما دریافت نمایید . آخرین قدم در آموزش قانون جذب ، دریافت کردن است. اما فردی که تلاش می کند و زندگی هدفمندی را پیش گرفته است، میتواند از قانون جذب استفاده کند و از کائنات و جهان پیرامون خود انتظار موفقیت را داشته باشد.

یکی از مهمترین مراحل قانون جذب کائنات برای آنکه به هدف و خواسته که دارید برسید , تمرین کردن مداوم است . شاید یکی از مسائل مهمی که بسیاری از افراد در قانون جذب به آن بی اهمیت هستند و در نهایت به خواسته های خود نمی رسند این باشد که اهداف خود را تجسم نمی کنند. برای این موضوع بهتر است ، خواسته های خود را بنویسید زیرا کلمات از قدرتی جادویی برخوردار هستند. تلاش ، تلاش و تلاش زیرا تنها با تلاش و پشتکار می توانید به خواسته های بزرگ خود دست پیدا کنید. هرگاه تمرین تجسم را انجام می دهید ، تلاش کنید تصویر را تا حدی که می توانید واقعی ببینید و به آن احساسات اضافه کنید.

آموزش قانون جذب عشق

مثلا وقتی می توانید یک اتومبیل جدید بخرید که اتومبیل قدیمی خود را رها کرده باشید یا اگر می خواهید ثروتی به دست بیاورید ، باید بخشش داشته باشید. ۱- اگر از طریق سایت نتوانم این محصول را خریداری کنم چکار کنم؟ اگر می خواهید قانون جذب به درستی کارش را انجام دهد باید مستقیم به کائنات بگویید که چه می خواهید با شرح کامل و توصیف دقیق ، خواسته های خود را بیان کنید. برای دریافت پاسخ از کائنات ، باید عادت ها ، باورها و افکار قدیمی خود را رها کرده و برای دریافت خواسته های خود، اقدام نمایید.

قانون جذب در واقع قانون خواستن بدون حرکت و اقدام نیست ، بلکه قانون خواستن و با انگیزه و قدرت قدم برداشتن است. همانطور که اول این صحبت گفتم، لغت احساسات در زبان انگلیسی میتواند انرژی به حرکت درآمده تعبیر شود و هیچ زمان مثل حالا که احساسات شدیدی در برگرداندن عشق از دست رفته خود دارید، نمیتوانید این میزان انرژی را تولید کنید. یاید برای رسیدن به اهداف و آرزوهای خود ، قدمی برداشته و حرکت کنید. اگر شما هم در راستای اهداف خود اقدام می کنید ، به این معنی است که برای رسیدن به آن ها ، ایمان دارید. برای دریافت خواسته تان ، باید اقدام کنید. در تمام درس ها تا اینجا برای اقدام و عمل گاهی خیلی بیشتر از اصول قوانین جذب راهکار ارائه کرده ایم.

انجام تمرینات قانون جذب یکی از بهترین راه و روش ها برای فرستادن ارتعاش مثبت در جهت رسیدن به خواسته ها و آرزوها می باشد. پس بهتر است همین الان دست به کار شده و نقشه رسیدن به یکی از آرزوهایتان را بکشید. تجسمتان باید در این سطح واقعی باشد ، احساسات پنج گانه خود را با جزئیات کامل به تجسمتان اضافه کرده به طوری که گویا همین الان در حال تجربه تجسم خود هستید و سپس از آن استفاده کنید. آن ها به تجسم های خود رسیده اند اما چون باور ندارند که می توانند به آرزوهای خود برسند ، شکست می خورند. کتاب راز نوشته راندا برن پرفروشترین کتاب جهان می باشد که هزاران فرد در جهان با این کتاب استثنایی به موفقیتهای باورنکردنی رسیده اند.

حتما با خودتون میگید من هزاران بار و میلیون ها بار این کار رو کردم و تا امروز هم به هیچ کدوم از خواسته ها و ارزوهام نرسیدم! این تعریف و توضیح از قانون جدب برای اولین بار است که ارائه می شه و چون به صورت ریشه ای و صحیح با موضوع قانون جذب روبرو شدیم تاثیرات و نتایج فوق العاده ای هم بدست آمده. یکی از سیاست های مهم و ارزشمند برای رسیدن به جذب ازدواج با عشق ایجاد نیاز در ناخودآگاه طرف مقابل است. یکی دیگر از راه های دریافت خواسته ها ، رها کردن است. شاید یکی از دلایلی که بسیاری از افراد در قانون جذب و دریافت خواسته هایشان ناموفق هستند ، نداشتن ایمان و باور است.

3. احساس و فرکانس منفی حکم ترمز را داره و اجازه جذب را نمیده. اما اگر احساس خوبی داشتید نشانه این است که دارید راه را درست می روید و باید احساس تان را خوب نگه دارید تا به آن خواسته به هدفی که دارید برسید. اما برای درک بهتر از قانون جذب و این که چگونه می توان در زندگی خود از این قانون استفاده کرد ، ابتدا بایستی قانون جذب را به طور کامل شناخته و مراحل انجام آن را به خوبی فرا بگیرید که در ادامه آموزش قانون جذب را در ۷ مرحله به تفصیل بیان می کنیم. آموزش قانون جذب رو فراموش کنید… آیا تنها کسی که با استفاده از قانون جذب سود کرد، تهیه کننده فیلم و ناشر کتاب بودند؟

آموزش قانون جذب رایگان

این یک کتاب کاملا کاربردیه . همچنین یک تخته آرزوها ، شبیه آنچه جان آسارف در فیلم راز برای خود ساخته بود و با کمک آن توانست به آرزوهای خود برسد ، برای تجسم و کمک به این روند طراحی کنید. تنها اگر تجسمتان به اندازه کافی واقعی باشد ، ذهنتان به آن واکنش نشان خواهد داد. من تضمین میکنم دونستن و تجربه کردن این مطالب هیچگونه ضرری برای شما نداشته باشه و ازتون میخوام اگر تمایلی به شنیدن و آشنا شدن با این علم عظیم کیهانی ندارید این صفحه رو ببندید و بدونید آرزوی موفقیت من رو به همراه خواهید داشت. درخواست شما باید در زمان حال بیان شود و از زمان آینده استفاده نکنید مثلا نگویید من یک خانه زیبا خواهم داشت!

 
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۳ آذر ۰۰ ، ۱۳:۳۳
soheil shahriyari

در مطلب امروز میخواهیم به بررسی کشور های غیر مجاز در صرافی کوکوین بپردازیم. بسیاری از افراد امروزه به دنبال بدست آوردن سود از طریق سرمایه گذاری در بازار ارز های دیجیتال هستند. کمتر کسی را میتوان یافت که اندک تخصصی درباره بازار های سرمایه داشته باشد اما نام بیت کوین را نشنیده باشد. اما برای خرید ارز های دیجیتال نیاز به استفاده از خدمات صرافی های مناسب و قابل اطمینان است. امروزه هر خدمتی در بستر اینترنت ممکن است برای طیفی از کشور ها قابل استفاده نباشد. اگر شما نیز علاقه مند به دانستن درباره کشور های ممنوع فعالیت و تحریم در صرافی کوکوین هستید با ما همراه باشید.

صرافی کوکوین Kucoin

صرافی کوکوین یکی از امن ترین بستر های انجام معاملات جهانی در حوزه ارز دیجیتال است. در این پلتفرم افراد مختلف سفارش خود را ثبت میکنند و سپس این صرافی افراد معامله کننده را به یکدیگر وصل میکند. پس از انجام معامله این پلتفرم اقدام به دریافت کارمزد از طرفین معامله خواهد کرد. صرافی کوکوین به عنوان یک بستر معامله ای رمزنگاری شده در سال 2017 تاسیس شده و هم اکنون یکی از بهترین و امن ترین بستر های معاملات جهانی است.

بعد از خواندن این مقاله حتما مقاله زیر را مطالعه نمایید:

تحریم تتر ( USDT ) و مسدود شدن کیف پول های ایرانی

مزایای استفاده از صرافی کوکوین

هر پلتفرمی در هر زمینه ای می بایست دارای یژگی های مثبتی باشد تا از سوی کاربران مختلف مورد استقبال واقع شود. صرافی کوکوین نیز از این قاعده مستثنی نیست. این صرافی دارای ویژگی های مثبتی است که مهمترین آنها به شرح زیرند:

 • این پلتفرم دارای رمز ارز اختصاصی خود بوده که این امر سبب سهولت انجام معاملات میشود.
 • این پلتفرم دارای حجم بسیار بالایی از نقدینگی کاربران است.
 • این پلتفرم دارای تنوع بسیار بالاتری در مقایسه با سایر رمزارز ها است.
 • این پلتفرم خدمات پشتیانی را به نحو احسن ارائه میدهد. این خدمات شامل پرسش و پاسخ آنلاین و نیز پسخ به سوالات از طریق ایمیل میشود.
 • در این پلتفرم امکان خرید و فروش ارز های دیجیتال با کارمزد پایین فراهم شده است.
 • در این پلتفرم به خوبی امکان مستقیم کاربران با یکدیگر فراهم شده است.
 • به منظور سهولت استفاده از خدمات سایت اپلیکیشن این پلتفرم نیز مشابه با امکانات سایت طراحی شده است.
 • این پلتفرم از هرگونه پیچیدگی به دور است و رابط کاربری ساده آن امکان تجارت اسان را فراهم کرده است.

بعد از خواندن این مقاله حتما مقاله زیر را مطالعه نمایید:

کشورهای ممنوع در صرافی بایننس

معایب پلتفرم کوکوین

این پلتفرم تجارت ارز دیجیتال در کنار داشتن مزایا دارای معایبی نیز است که در این قسمت میخواهیم بپردازیم. مهمترین معایب این پلتفرم عبارتند از:

 • برای معامله کردن افراد مبتدی این پلتفرم گزینه مناسبی نمی باشد.
 • برای استفاده از این پلتفرم منباع بسیار محدودی وجود دارد که سبب محدودیت استفاده از آن شده است.
 • در این پلتفرم روش های پرداخت بسیار کم می باشد.

 

https://hashamban.com/crypto-article/kucoin-forbidden-countries/

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ آذر ۰۰ ، ۰۳:۲۸
soheil shahriyari

آیا تتر ایرانی ها را تحریم کرده است ؟

آیا کیف پول های ایرانی ها که در آن ها تتر وجود دارد مسدود می شوند ؟

اگر ارز دیجیتال کاملا غیر متمرکز است چطور می توان تترهای موجود در کیف پول ها را مسدود یا بلاک کرد ؟

طبق معمول این مقاله رو به زبان عامیانه و ساده می نویسم تا باهم بررسی کنیم ببینیم موضوع چیه ؟

اول باید ببینیم تتر واقعا چیه ؟

مگه ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز نیستن ؟

مگه ارزهای دیجیتال به وجود نیومدن که ما آزادانه و بدون رهگیری و بدون استرس برای هرکسی و هرجایی پول جابجا کنیم ؟

جواب بله هست اماااااااا....

کی گفته که تمامی ارزهای دیجیتال ساخته شده غیرمتمرکز هستن و کنترلی روی اونها نیست ؟

اجازه بدید قبل از توضیحاتم بگم که کلا قضیه از کجا شروع شد

این خبر دو سه روز پیش در اخبار شبکه های مختلف منتشر شد :

اگر مقاله آموزش ارز دیجیتال من رو خونده باشید در اون اشاره کردم که خیلی از ارزهای دیجیتال اسکم ( کلاهبرداری ) هستن و برای کلاهبرداری یا دلایل دیگه ای به وجود اومدن مسدود شدن کیف پول های ایرانی

حدود 9 ماه پیش در توئیتر خودم نوشتم که حواستون به استیبل کوین ها باشه. ولی آیا منظورم صرفا تتر بود ؟

نه منظورم تمام استیبل کوین ها بوددر توئیتر توضیح واضحات بود اگر در مورد این موضوع صحبت میکردم اما قطعا افراد بسیار زیادی قراره در گوگل سرچ کنن که تحریم تتر چطور صورت میگیره و یا اینکه آیا تتر میتونه کیف پول ها ( والت های ) ایرانی رو ببنده یا نه ؟

اول در مورد تتر صحبت میکنم و سپس به بررسی استیبل کوین های دیگه میپردازم

پس تصمیم گرفتم دلایل حرفهام رو در این مقاله بنویسم مخصوصا وقتی دیدم که دو سه روزه مردم دارن تحریم تتر رو در گوگل جستجو میکنن

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ آذر ۰۰ ، ۰۳:۲۳
soheil shahriyari
جمعه, ۵ آذر ۱۴۰۰، ۰۳:۱۰ ق.ظ

سولانیوم و توکن Slim

سولانیوم پلتفرم جمع آوری سرمایه و سکوی پرتاب کریپتویی و غیرمتمرکز است که روی بلاکچین سولانا اجرا شده است. همچنین قابلیت هایی مانند صرافی غیرمتمرکز (DEX) دارد که با هسته صرافی شماره یک اکوسیستم سولانا، یعنی SERUM کار می‌کند. در این صرافی کاربران می توانند توکن‌های ( SLIM ) اسلیم خود را با استفاده از سیستم رده‌بندی منعطف، اِستِیک (بلوکه کردن سرمایه برای مدت مشخص به هدف بدست آوردن سود) کنند و توکن‌های xSLIM به دست آورند که قابلیت های حاکمیتی در شبکه دارد.

اکوسیستم کریپتویی سولانیوم یکی از تازه‌ترین پروژه‌هایی است که روی بلاکچین سولانا اجرا شده و بستری هیجان انگیز ترین برای رویدادهای عرضه توکن در آینده خواهد بود.

در این مقاله نگاهی عمیق به اکوسیستم کریپتویی سولانیوم خواهیم داشت، توکن داخلی آن یعنی اسلیم و توکن حاکمیتی XSLIM را بررسی خواهیم کرد. همچنین صرافی غیرمتمرکزش را محک می زنیم و در مورد استیک کردن، استخرهای نقدینگی، ساز و کار حکومتی و سکوی پرتاب سولانیوم با شما سخن خواهیم گفت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

سولانیوم چیست؟

همانطور که قبلا هم گفتیم سولانیوم پلتفرمی غیرمتمرکز برای جمع آوری سرمایه و سکوی پرتابی برای پروژه‌های کریپتویی است که بر روی بلاکچین سولانا، که سریعترین بلاکچین دنیاست کار می‌کند.

این پلتفرم به کاربران خود امکان می‌دهد که در عرضه عمومی توکن شرکت کنند و به وسیله صرافی غیرمتمرکز درونی و کیف پول دیجیتالی یکپارچه شده با آن، به راحتی به معامله بپردازند. همچنین می‌توانند با استیک کردن توکن اسلیم و بدست اوردن توکن حاکمیتی XSLIM، در سازوکار حاکمیتی سولانیوم مشارکت داشته باشند.

 

هدف سولانیوم ایجاد دسترسی به بلاک چین سولانا برای همه مردم است. همچنین بر رابط کاربری قوی (UI) و تجربه کاربری (UX) عالی تاکید دارد و با شکل دادن همکاری های محکم با دیگر پروژه ها، قصد ترویج و تطبیق پذیری بیشتر با اکوسیستم سولانا را دارد.

به کاربرانی که نقدینگی را به استخرهای نقدینگی سولانیوم تزریق می‌کنند، توکنی با نام SLIM-LP تعلق می‌گیرد. هر دو توکن اسلیم و SLIM-LP می توانند استیک شوند و در ازای آن ها توکن حاکمیتی XSLIM به کاربران داده می‌شود. دارندگان این توکن می‌توانند سهمی از هزینه های تراکنش در پلتفرم دریافت کنند و شانس شرکت کردن در ایردراپ ها (AIR DROP) را نیز دارند.

سازوکار چند رده‌ای استیک کردن در سولانیوم، دسترسی عادلانه و برابر به رویدادها در سکوی پرتاب توکن ها را فراهم می‌کند. معیار این دسترسی بستگی به تعداد توکن و مدت زمان استیک شدن آن دارد. این سیستم به کاربرانی که مدت زمان بیشتری توکن های خود را استیک می‌کنند، جوایز بیشتری می‌دهد.

یعنی جایزه افرادی که مقدار توکن کمی دارند ولی مدت زمان بیشتری آن را استیک می‌کند، نسبت به افرادی که توکن زیادی دارند ولی مدت کوتاه‌تری آن را استیک می‌کنند، یکسان است.

https://hashamban.com/review/currency/what-is-solanium-and-the-slim-token/

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ آذر ۰۰ ، ۰۳:۱۰
soheil shahriyari

رمزارز متاورس با استفاده از فناوری بلاک چین، یک قلمرو شگفت‌انگیز و پر از امکانات محسوب می شود. ( جمله قبل را همیشه به یاد داشته باشید ) با فراهم کردن امکان دستیابی به رمز ارز برای در حین بازی برای کاربران، به راحتی می توان فهمید که چرا محبوبیت دنیاهای مجازی ای مثل Decentraland و Axie Infinity در حال افزایش است.

چه برای بازی، میزبانی جلسات کاری یا فروش اقلام از طریق تجارت الکترونیک و موارد دیگر از متاورس استفاده می کنید، در واقع همان پلت فرم یک مرحله ای برای ارتباط با افراد همفکر در سراسر جهان محسوب می شود.

Genopets وارد می شود. یک بازیکن جدید در بازار; و ژنوپت، بازی ارز دیجیتال ژنوپتس اولین بازی ارز دیجیتال غیرقابل معاوضه (NFT) است که فراتر از محدوده معمول متاورس فعالیت می کند. نه تنها باعث می شود تا مغز بازیکنان کار کند، بلکه آنها را به فعالیت بدنی هم تشویق می کند تا سلامتی همه جانبه آنها را ارتقا دهد. در این مقاله، همه اطلاعاتی که باید در مورد ژنوپتس، متاورس و ارز دیجیتال آن یعنی GENE بدانید را در اختیار شما قرار می دهیم.

ژنوپتس ( Genopets ) چیست؟

ژنوپتس، تلاقی کامل بین "حرکت برای بازی" و "بازی برای کسب درآمد" بوده و اولین بازی ارز دیجیتال غیرقابل معاوضه و رایگان برای بازی و حرکت به سوی کسب درآمد به شمار می آید. ژنوپتس که بر روی بلاک چین Solana ساخته شده است، داشتن یک سبک زندگی فعال را سرگرم کننده و لذت بخش می سازد.

Genopets، داده‌های گام‌های کاربران را از طریق دستگاه‌های تلفن همراه آنها با اقتصاد بازی برای کسب درآمد بلاک چین ترکیب می‌کند تا بازیکنان بتوانند همزمان با جستجو در ژنوورس ( مکانی که کاربران در آن ماجراجویی می کنند ) و تکامل یافتن در کنار ژنوپت ( اژدهاهای داخل بازی ) خود، رمز ارز را به وسیله فعالیت جسمی در زندگی واقعی بدست بیاورند.

ژنوپتس، بازیکنان را تشویق می کنند و به آنها پاداش می دهند تا با مراقبت از ژنوپتس های خود در حین بازی، از خودشان هم مراقبت کنند.

حیوانات خانگی درون بازی ژنوپتس چگونه عمل می کنند؟

یک ژنوپت، اول از همه یک ارز دیجیتال غیرقابل معاوضه ای است که به صورت رویه ای تولید می شود. ( یعنی یک اژدها در بازی در اصل یک NFT یا همان توکن غیر قابل تعویض و منحصر است ) در واقع، حیوانی با روح دیجیتالی است که می توانید آن را از تخم بیرون بیاورید، پرورش دهید، بجنگید و آن را تکامل دهید.

برای ایجاد ژنوپتس کودک منحصر به خودتان در ابتدای بازی، ابتدا کمی از شخصیت خودتان را به ژنوپتسی القا می کنید ( با جواب دادن به چندین سوال یا انتخاب گزینه های مختلف ) که به بهترین وجه با شما مطابقت دارد؛ در واقع، شما این مسئله را به عنوان یک ارزیابی کوچک شخصیتی در نظر بگیرید.

در عوض، یک ژنوپت تولید می شود که فقط مختص به شماست. اگر یک ژنوپت کافی نباشد، می‌توانید مجموعه‌ای از حیوانات خانگی خود را بسازید، آنها را در بازار بخرید یا تعداد بیشتری از آنها را ایجاد کنید و سپس آنها را تکامل بخشید.

در طول عمر ژنوپتس، چهار مرحله وجود دارد: نوزادی، جوانی، بزرگسالی و مرحله ناآشکار و مرموز. از کریستال های GENE می توان برای تسریع رشد ژنوپت استفاده کرد. از آنجایی که فرآیند تکامل غیرخطی است، می توان تعداد نامحدودی از تغییرات را ایجاد کرد.

 

با شرکت در چالش‌های مراحل روزانه، می‌توانید ژنوپت خود را برای سفارشی‌سازی خصوصیات آن، ارتقاء سطح و تکامل آن، شکل دهید و در واقع، میزان کمیاب بودن آن را افزایش دهید.

مکانیک های بازی

با اینکه بعضی از بازی‌ها، تجربه کاربر را با "حق دسترسی" محدود می‌کنند، ژنوپتس می‌تواند تجربه‌ای برای بازیکنان پولی و بازیکنان رایگان مشابه باشد. برای درک علت این امر، اجازه دهید ابتدا نگاهی به عناصر اصلی آن بیندازیم: ژنوپتس، کریستال های اصلاح شده، و زیستگاه ها (Habitat).

https://hashamban.com/review/currency/what-is-genopets-gene-token/

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ آذر ۰۰ ، ۰۳:۰۷
soheil shahriyari
جمعه, ۵ آذر ۱۴۰۰، ۰۱:۵۴ ق.ظ

بازی های ارز دیجیتال و بلاکچین

بازی‌های ارز دیجیتال درآمدزا (P2E) به ترندی محبوب در دنیای بازی‌ها کامپیوتری تبدیل‌شده‌اند. درواقع آن‌ها با این رویکرد پا به میدان گذاشته‌اند که "برای به دست آوردن درآمد باید پول خرج کرد ". این جمله برای هر دو طرف بازی یعنی کاربران و توسعه‌دهندگان آن صدق می‌کند. در ادامه به بررسی چندی از این بازی‌های کریپتویی درآمدزا که نیاز به کمترین مقدار سرمایه‌گذاری اولیه دارند می‌پردازیم.

از اکسی اینفینیتی محبوب گرفته تا کریپتوبلیدز چالش برانگیز، بازی های در آمدزا (PLAY 2 EARN) بر بستر بلاکچین، تجربه غنی و لذت بخش به همراه فرصت های بسیار برای کسب درآمد را برای کاربران خود فراهم می کنند. در ادامه به بررسی برترین بازی های درآمدزا NFT می پردازیم.

بازی های رایانه ای هر روز در حال فراگیرتر شدن هستند. بهترین بازی های ارز دیجیتال صنعت بازی های رایانه ای اکنون ارزش 137 میلیارد دلاری دارد و نشانه ای مثبتی نیز وجود دارد که از بازه 5 ساله پیش رو می تواند از مرز 300 میلیارد دلار نیز بگذرد. در پشت این هیاهو، موج هیجان جدیدی بین بازیکن ها بخصوص در پلتفرم های موبایل ایجاد شده که  توانسته بازی ها را با تجربه کاربردی تر و دسترسی آسانتر عرضه کند و جمعیت بازیکن های این پلتفرم در حدود 2.6 میلیارد نفر برآورد می شود.

اما برای بعضی ها دیگر آنلاین بودن برای سرگرمی هدف اصلی نیست. به قول معروف وقت طلاست و بازیکن ها نیز این نصیحت را به جان خریده اند و متوجه شده اند که سرمایه گذاری بزرگی از وقت شان را در تجربه کردن دنیای مجازی انجام داده اند، اما پاداشی ناچیز نصیبشان شده است. پس به دنبال راه هایی گشتند تا با سرگرمی شان بتوانند کسب درآمد کنند. اما بجز حوزه ورزش های آنلاین (eSport)، فرصت دیگری برای کسب بازیکن های آماتور وجود نداشت. البته تا قبل از ظهور بازی های بلاکچینی.

با روی کارآمدن فناوری بلاکچین، صنعت بازی های رایانه ای متحول شد، بدین حالت که تصمیم گیرنده اصلی در مورد مسائل مالی بازی، بازیکنان بودند و نه توسعه دهنده گان. بازی های کریپتویی درآمدزا (P2E) روش مرسومی است که نباید دست کم گرفته شود. ولی قبل از ورود به جزئیات، بهتر است کارکرد کلی این سیستم را بهتر درک کنیم.

بازی های بلاکچینی چه هستند؟

بلاکچین نوعی از فناوری دفترداری یا بایگانی اسناد است که به عنوان سیستم ضبط و ذخیره سازی اطلاعات عمل می کند که قابل هک شدن یا دستکاری کردن نیست. سابقه تراکنش های شبکه طبق قوائد برای عموم قابل مشاهده است. بلاکچین باعث بوجود آمدن رمزارزهایی مانند بیتکوین و اتریوم شد که دنیایی از فرصت ها را پیش روی اقتصاد مجازی قرار داد. البته بازی سازان نیز قطعا متوجه این پتانسیل شده اند.

بطور معمول اکثر بازی ها دارای فروشگاه هایی هستند که در آنها آیتم هایی از قبیل اسلحه ها، آواتارها و لوت باکس ها به فروش می رسد. اما هیچ بازیکنی حتی با پرداخت پول واقعی، نمی تواند صاحب واقعی هیچکدام از این اشیا باشد. دلیلش هم این است که در صنعت بازی های رایانه ای، توسعه دهندگان مدل متمرکزی را دنبال کرده اند که به آنها تسلط کامل بر پویایی بازی را می دهد، از کنترل داستان گرفته تا دارایی های درون بازی که توسط کاربر با زحمت خودشان بدست می آید. به دلیل اینکه تمام این دارایی ها در مالکیت یک تیم یا تشکل واحد قرار دارد، بازیکن ها هیچ تملک واقعی بر دارایی های درون بازی و حتی حساب های کاربری شان ندارند. این مدل همچنین دیگر محدودیت هایی دارد که شامل نبود شفافیت و پتانسیل لازم برای تغییر سازوکار بازی ها می شود.

فناوری بلاکچین برای اولین بار مدل غیر متمرکز و عادلانه ای را برای بازارها را معرفی کرد که بازیکنان در آن مانند شرکت های بازی سازی حق صحبت کردن داشتند و دیگر کنترل کامل تجربه بازی ها در دست آن شرکت ها نبود. پتانسیل فناوری بلاکچین در صنعت بازی های رایانه ای حتی بیش از حوزه اقتصاد مجازی بود.

مالکیت واقعی: بازی هایی که بر بستر بلاکچین هستند به بازیکنان امکان می دهند تا مالکیت واقعی و کنترل کامل بر دارایی های درون بازی شان داشته باشند. این دارایی ها معمولا به شکل توکن های غیر قابل معاوضه یا به اختصار NFT هستند.

متاورس و تعامل متقابل: با لینک کردن دارایی های توکن شده در بلاکچین، بازیکن ها می توانند در فروشگاه بازی های مختلفی که در بلاکچین حضور دارند، دارایی خود را معامله یا به فروش برسانند.

تجربه ای عادلانه: فناوری بلاکچین باعث بوجود آمدن اکوسیستمی شفاف، آزاد و توضیع شده می گردد. اینبار بازیکن ها و نه شرکت های بازی سازی، مسئول پویایی بازی هستند و آنها می توانند برای تغییرات مدنظرشان در بازی رای دهند. این کار از خراب شدن تجربه بازی توسط افراد متقلب نیز جلوگیری می کند.

خلاقیت بی نهایت: وقتی که بازی روی سروری متمرکز اجرا می شود، توسعه دهندگان تصمیم گیرنده هستند و هر موقع که بخواهند، می توانند آن سرور را خاموش کنند. اما با فناوری بلاکچین بازیکن ها می توانند تا هر موقع که بخواهند به بازی کردن گیم دلخواه شان ادامه دهند، حتی اگر توسعه دهندگانش دیگر حضور نداشته باشند. همچنین قادر خواهند بود تا بازی را بصورت ارگانیک گسترش دهند و خط داستانی و دارایی های تازه ای برای خود ایجاد کنند.

در سال 2017 بازی کریپتوکیتی (CRYPTIKITTIES) به مرکز فرماندهی این انقلاب تبدیل شده بود و در آن بازیکنان قادر بودند بچه گربه های مختلفی را به صورت NFT خلق کنند و آنها را بخرند یا بفروشند. به دلیل استفاده از بلاکچین، هرکدام ازاین بچه گربه ها منحصر بفرد بودند و دارایی دیجیتالی به حساب می آمدند. هرچه نژاد بچه گربه شما نایاب تر بود، ارزش آن برای فروش بیشتر می شد ( گرانترین آنها به قیمت 172هزار دلار به فروش رفت).

این بازی نقطه شروعی برای رونق یافتن فروشگاه های مجازی بود که امروزه در دیگر عناوین به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.

آیا می توانید از بازی ها بلاکچینی کسب درآمد کنید؟

همانطور که قبلتر گفتیم 2 قابلیت هستند که بازی های بلاکچینی را منحصر بفرد می سازند: اولی یکپارچه شدن رمزارزهاست که برای پرداخت های درون پلتفرمی استفاده می شود و دیگری استفاده از NFT هاست. این توکن ها به کاربران مکان داده تا دارایی های منحصر بفرد خود را با دیگر بازیکن ها در بازی شان معامله کنند یا آنها را بین پلتفرم ها منتقل کنند. شما میتوانید همانند فعالیت های اقتصادی در دنیای واقعی، با شرکت در فروشگاه های درون بازی های بلاک چینی کسب درآمد کنید.

بازیکن هایی که بیشتر تلاش می کنند می توانند جوایز ملموسی از ساخته های خود بدست آورند و آنهایی ذوق هنری دارند هم می توانند با طراحی و فروش آیتم ها به درآمد برسند. پتانسیل بسیار زیادی در این حوزه وجود دارد و توسعه دهندگان بازی تازه به این فضای بکر ورود کرده اند.

دیگر افراد نیز به دنیای بازی به عنوان سرمایه گذار وارد شده اند و برخی دیگر نیز آنرا شغل و منبع اصلی درآمد می بینند.

چطور بازی های بلاکچینی را آغاز کنیم؟

پس اگر تا اینجا با مطالعه مطلب متقاعد شده اید که این فضا برای شما مناسب است، پس آستین های خود را بالا بزنید و آماده شوید. اکنون می خواهیم به جزئیات بیشتری بپردازیم. اول از همه شما به یک کامپیوتر، لپ تاپ یا گوشی هوشمند نیاز دارید. قدم اول بنظر آسان می رسد. در مرحله بعد باید صرافی دیجیتالی برای تبدیل پول رایج به رمز ارزها برای خود پیدا کنید. تعداد زیادی از این صرافی ها بوجود آمده اند ولی مهمترین نکته در انتخاب آنها، مشخص کردن خواسته ایست که شما از اصرافی انتظار دارید. سپس بسته به نیاز خود مقداری رمزارز اتریوم یا بایننس تهیه کنید زیرا اکثر بازی های بلاکچینی به این رمزارزها نیاز دارند. بعد از خرید رمزارز مورد نظر خود مانند دنیای واقعی به کیف پولی برای ذخیره آن نیاز خواهید داشت. به کیف پولی های دیجیتالی کریپتو والت نیز گفته می شود و مانند انتخاب صرافی، در این مورد نیز دست شما برای انتخاب بین گزینه های مختلف باز است. بعد از این مرحله، آخرین قدم شما انتخاب یکی از بازی ها و مشغول شدن به آن است.

بهترین بازی های بلاکچینی سال 2021

در مقایسه با مدل سنتی بازی ها، نمونه های بلاکچینی این صنعت هنوز بخش کوچکی از بازار را در اختیار دارند و هوز به نقطه بلوغ خود نرسیده اند. اما با این حرف قصد کوچک شمردن این حوزه را نداریم. با وجود نوپا بودن این حوزه، هم اکنون صدها بازی بلاکچینی ساخته شده که به آرامی در حال جذب میلیون ها بازیکن  و سرمایه های بسیار هستند. در ادامه به بررسی عناوینی می پردازیم که در حال حاضر ستاره های صحنه در دنیای بازی های بلاکچینی هستند.

مزایای بازی های بلاکچینی

بازی های بلاکچینی پتانسیل تغییر شکل دادن صنعت بازی های کامپیوتری به مدلی بهتر را دارد. بازیکنانی که در این بازی ها پول خود را خرج می کنند یا به عنوان بازیکن داوطلب و آزمایش کننده محیط های متاورس، وقت خود را در اختیار سازندگان بازی قرار می دهند می توانند با استفاده از تکنولوژی بلاکچین ادعای مالکیت برای آیتم های درون بازی داشته باشند.

چیزی که بازی های درآمدزا را جذاب می کند این است که بازیکن ها نه تنها می توانند دارایی های درون بازی را از آن خود کنند، بلکه می توانند آنها را معامله یا به فروش برسانند. این پلتفرم ها که GAMEFI نام دارد، به کاربران امکان می دهند تا جوایزی در قالبNFT (توکن غیر مثلی) یا دیگر اقسام دارایی های دیجیتالی بدست بیاورند. این توکن ها هم برای استفاده در فروشگاه های درون بازی و هم برای معامله در صرافی ها کاربرد دارد. در ادامه به بررسی فهرستی از برترین بازی های بلاکچینی می پردازیم که سازوکار درآمدزایی دارند.

فهرست بهترین بازی های درآمد زا NFT در ارز دیجیتال و بلاکچین

فهرست بهترین بازی های درآمد زا NFT در ارز دیجیتال و بلاکچین

بازی اکسی اینفینیتی (AXIE INFINITY)

بازی اکسی اینفینیتی (AXIE INFINITY)

این بازی را می توان پادشاه شکست ناپذیر کنونی در دنیای بازی های بلاکچین دانست که مرزهای دارایی های NFT  را جابجا کرده است. این بازی که به عقیده بعضی ها حال و هوایی مشابه بازی مشهور پوکیمون (POKEMON) دارد، تعداد زیادی اکسی (هیولاهای دیجیتالی) را شامل می شود که هر کدام یک NFT محسوب می شوند.

بازیکن ها می توانند این اکسی ها را بخرند، معامله یا تکثیر کنند و برای مبارزات با دیگر بازیکن ها و تیم ها در تورنومنت های فصلی به کار بگیرند. اکسی های نادر می توانند هزاران دلار ارزش داشته باشند و اخیرا تکه ای از زمین بازی به ارزش 1.5 میلیون دلار به فروش رفته است.

ویژگی که بازی اکسی اینفینیتی را از دیگر رقبای خود متمایز می کند، اقتصاد مجازی پررونق آن است. توکن های درون بازی اش یعنی SLP و AXS اخیرا شاهد رشدهای باورنکردنی (تا 5700%) بوده اند. و برخلاف دیگر عناوین بزرگ این حوزه، اکسی اینفینیتی بازیکن ها را به نقد کردن دارایی های شان تشویق می کند.

توکن AXS قابل تبدیل به اتریوم و ارزهای فیات (مانند دلار یا ریال) می باشد. این بازی در بعضی از کشورها مخصوصا فیلیپین به شدت مورد استقبال قرار گرفته تا جایی که بعضی ها آنرا به درآمد حاصل از شغل تمام وقت خود ترجیح می دهند.

هر فردی که بخواهد در دنیای بازی های درآمدزا بر بستر بلاکچین به اکتشاف بپردازد، قطعا در مسیر سفرش به بازی اکسی اینفینیتی برخورد خواهد کرد. این بازی هم اکنون دومین بازی برتر درآمدزا در کشور فیلیپین است و در سرتاسر جهان کاربران وفاداری پیدا کرده است.

بازیکن ها برای شروع بازی به 3 اکسی (هیولاهای بانمک درون بازی) نیاز دارند که از فروشگاه درون بازی قابل خریداری است. اگر سرمایه کافی برای خرید اکسی ها را نداشته باشید، می توانید از تیم های دیگر اکسی بگیرید و در ازای هزینه آن، درصدی از درآمد خود را به آنها بدهید.

در بازی 2حالت بازی PVE (بازیکن در برابر محیط بازی) وPVP  (بازیکن در برابر بازیکن های دیگر) وجود دارد که در حالت دوم جوایز بیشتری را در پیش دارد. دارایی های قابل خرید و فروش و معامله پذیر این بازی به نام های تکه های اکسی اینفینیتی (AXS) و شربت های دوست داشتنی (SLP) هستند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ آذر ۰۰ ، ۰۱:۵۴
soheil shahriyari